Bilinmesi Gerekenler

Bilinmesi Gerekenler

MMC Ajans’ın Oyuncu Kadrosuna Dâhil Olabilmek İçin Hangi Yolu İzlemeliyim ?

BİRİNCİ AŞAMA:

Başvurunuzu oluşturmak için ilk olarak yapmanız gereken şey sitemizin başvuru bölümündeki sizden istenilen bilgileri eksiksiz bie şekilde doldurmanız ve başvuru formunuzu bize yollmanız.

İKİNCİ AŞAMA:

Formu bize ulaştırdıktan sonra maximum 5 gün içerisinde oyuncu menajerlerimiz tarafından incelenip sizlere geri dönüş yapılarak ajansımıza davet edileceksiniz.

ÜÇÜNCÜ AŞAMA:

Ajansımızda profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraflarınız çekilecek ve ajansımızın oyuncu kadrosuna dahil edilmiş olacaksınız.

MMC ajans dolduğunuz formdaki bilgileri gizlemek ve korumak konusunda büyük hassasiyet gösterir.

Resimlerinizde dikkat etmeniz gereken tek şey sizi net olarak göstermesidir. Vesikalık veya boydan resimleriniz olabilir. yüzünüzü kapatacak olan şapka gözlük vs. aksesuarlarında bulmamasına dikkat etmelisiniz. 

Bize göndermiş olduğunuz resimlerin formatı JPG ve en fazla 250 KB boyutunda olmalıdır.

Eğer 18 yaşını doldurmamış iseniz aile onayı gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz çekimler ajansımızın internet sitesinde yayınlanır ve böylelikle yapım şirketlerinin sizi tanıma fırsatı verilir.Ajansımızın aracılığıyla ve yapım şirketlerinin istekleri doğrultusunda TV de izlediğimiz yeni dizi, reklam vs yıldızı siz olabilirsiniz.

Formu doldururken bir aksaklık yaşarsanız bize iletişim bilgimizdeki maille bilgilerinizi fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz.

Başvurularınızı bekliyoruz…