Cast Ajansı

Cast Ajansı

Cast Ajansı
Son yıllarda dizi ve sinema sektöründe ki hızlı yükseliş beraberinde oyuncu kalitelerini de artırmaktadır. Bunda cast ajanslarının doğru oyuncuları kadrolarında bulundurmalarının ve doğru projelere yönlendirmelerinin de büyük katkısı vardır. Profesyonel oyuncu, reklam yüzü, manken ve de model hizmetlerini bir arada sunan cast ajansı amaçlarının amacı kadrosunda kaliteli oyuncu adaylarını bulundurmaktır. Bu sayede birçok kanalda dizi, sinema ve reklam projelerinde en iyi yüzleri camiaya kazandırmaktadır. 

Cast ajansı için bu ajanslara başvurarak oyuncu olmak isteyenlerin öncelik eğitimli ve yetenekli olmaları gerekiyor. Görsel sanatlarda ilgili bölümlerden mezun olan oyuncu adaylarında kabiliyet ve istek var ise oyuncu olmaları an meselesidir. Cast ajanslarının var olma nedenleri dizi, sinema ve reklamlara yeni yüzler kazandırmaktadır. Reklam oyunculuğu, dublaj sanatçısı, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu, tanıtım hostesti, dansçı sunucu, makyaj ve kuaför adayları belirli bir program ve plan doğrultusunda ilgili alanlarda değerlendirilecek adayları bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

Her yaş ve kişileri karosunda bulunduran cast ajansı, ihtiyaç halinde bu oyuncu adaylarına ulaşmaktadırlar. Sektörde kendine yer bulmak isteyen oyuncu adayları kaliteli ve profesyonel cast ajansı ile oyunculuk hayatına ilk adımı atabilmektedirler. Oyuncu adaylarında bulunan tüm özellikler ilk başvuru öncesi cast ajansı tarafından alınmakta ve daha sonra da gelecek projelere göre değerlendirilmektedirler. Oyuncu adayları başvuru yaparak gelecek olan Reklam oyunculuğu, dublaj sanatçısı, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu, tanıtım hostesti, dansçı sunucu, makyaj ve kuaför görevlerinde yer almaktadırlar. 

 

Cast Ajanslarının Hizmetleri

Dizi ve Sinema Oyunculuğu:

Bir çok yapım şirketlerinin sinema ve dizi projelerinde  oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacını karşılamaktadır.

Reklam Oyunculuğu:
Geniş kitleye hitap edecek her yaştan bay bayan bir çok reklam oyuncusunu televizyonla buluşturmaktadır.

Dublaj Sanatçısı:
Bu sanatçılar daha çok sahnenin arka kısmında yer alırlar. Sesleriyle televizyon içindedirler.

Tanıtım Hostesi:
Fuarlar, tanıtımlar ve şovlarda başarının katlanması için en iyi şekilde tanıtan yardımcıları belirlemekten geçer. Bu hizmetide en iyi şekilde yapmak gerekir.

Dansçı, Sunucu :
Defile organizasyonu, ürün tanıtımları, tv yarışma programları için ihtiyaç olan dans ekibi ve sunucuları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak.

Makyöz ve Kuaför:
Oyuncuların ilgili projeye hazırlamasını sağlamaktadırlar.
Cast ajansının temel niteliği sorunlara sabitlenmeden çözümler üretebilmektedir, belirli plan doğrultusunda ilerleyebilmektir.

Hemen Başvurun