Cocuk Cast Oyunculuk

Cocuk Cast Oyunculuk

Cast ajans firması olarak, her gün sayısız kişiyi oyunculuk dünyasına dahil ediyoruz. Yeteneklerinize güveniyorsanız, hedefiniz oyunculuk sektörüyse ve oyunculuk temposuna ayak uydurabilecek kapasitede iseniz, sizleri firmamıza bekliyoruz.

Her yaştan oyuncu arayışımız bulunmaktadır. Özellikle bebek oyuncular, son dönemlerde daha fazla arandığı için, bebeklerinizi oyunculuk sektörüne dahil etmek için anne ve babaları firmamıza bekliyoruz. Bebeklerin sağlığında bir sorun teşkil edecek hiçbir duruma maruz kalmamaları için gereken özeni gösterdiğimizden emin olunuz. Zaten bebek oyuncuların saatleri belli olduğu için, bebeğin normal ihtiyaçlarını karşılaması gerektiği an olduğunda, öncelikli olarak ihtiyacını gidermesini sağlıyoruz.


Çocuklarınızı Güvenle Oyunculuk İçin Getirebilirsiniz.

Cinsiyet fark etmeksizin bebeklerinizi getirebilir, oyunculuk için başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak oyunculuk başvurusu esnasında yanınızda bebeğinize dair birkaç resim getirmeniz önemle rica olunur. Çünkü daha sonra inceleme aşamasında bebeğinizin yüzü, kilosu gibi fiziksel özellikleri bizim için önemli olacaktır.

Bebek ve çocuklarınızı ışıltılı dünyaya aktarmaktan çekinmemelisiniz. Bebek ve çocuklarınıza büyük bir imkan tanıyarak, geleceklerini çok erken yaşlardan hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ya firmamıza gelip başvuruda bulunmak ya da firmamızın kurumsal sayfasından başvuru formunu doldurup, resimleri yüklemektir.

Çocuklarınız Bize Emanet

Sizinle iletişime geçmemiz durumunda, bebeğinizle birlikte gelerek tüm detayları konuşabilir, aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin oyunculuk sektörü için seçilmesi durumunda, çekimlerin saati geç vakit olursa bebeğinizi evinizden özenle alıyor, gözümüz gibi koruyoruz. Anne – baba olarak çekimlere katılabilir, bebeğinizin her daim yanında olabilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir nokta da, bebek oyuncuların çekim sürelerinin kısa olduğudur. Bebeklerin idrak yetenekleri olmadığı için, çekimlerde sorun yaşamamak adına, bebeklerin sahnelerini kısa tutmaktayız. Uyumlu, sakin bir bebeğiniz varsa sizleri firmamızda görmek isteriz. Bebeğinizin geleceğini şimdiden hazırlarken, maddi olarak da kazanım yapmasını sağlamanız sizin elinizde. Bebeğinizin geleceğini riske atmayınız. Güvenilir cast ajans firmamızla bir an önce iletişime geçiniz.

Cocuk Cast, Çocuk Oyunculuk, Çocuk Casting, Çocuk Oyunculuk Ajansı, Çocuk Oyunculuk Başvuru, İstanbul Çocuk Cast,

 

Hemen Başvurun